Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – piątkowa sesja rozpoczęła się od kontynuacji wczorajszej przeceny. Sytuacja zaczęła się zmieniać dopiero po publikacji serii odczytów dotyczących brytyjskiego PKB oraz produkcji dóbr w fabrykach. Dane wypadły bez większych zaskoczeń i po dość dużej przecenie, popyt zaczął odrabiać straty. Ciekawie wygląda sytuacja na wykresie D1, mimo że spadki trwają tylko 2 dni, niemal osiągają zasięg typowej, bardzo często powtarzającej się w obecnym trendzie korekty. Nie wydaje się aby nagle doszło do odbicia, po tak dynamicznym spadku. Możliwe jednak, że po kilku dniach uspokojenia, popyt powalczy o kolejny ruch w górę.

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Srebro – w bardzo słabym stylu przebiega korekta na notowaniach srebra. Od kilkunastu sesji wykres porusza się w wąskiej konsolidacji, przypominającej formację klina. Wydaje się, że głównie w obliczu silnego dolara, trudno oczekiwać na więcej ze strony popytowej. Rynek głównie wycenia oczekiwania co do kolejnej podwyżki stóp procentowych w USA. Już w przyszłym miesiącu może bowiem dojść do trzeciej w tym roku podwyżki, co z pewnością skierowałoby wykres z powrotem w kierunku południowym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here