Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

CAD/JPY – para ta odnotowała dzisiaj bardzo spokojną sesję. Wydaje się jednak, że może być to ciekawy instrument dla osób poszukujących trendu. Mamy za sobą posiedzenie Banku Japonii, a waluta Kanady wspierana jest spekulacjami ws. porozumienia wśród krajów NAFTA. Ponadto odczyty dynamiki PKB z Kanady zaskoczyły pozytywnie, a stopy procentowe zostały już podniesione. Wydaje się więc, że dolar kanadyjski ma szansę się umacniać, co przy słabym Jenie powinno oznaczać kontynuację wzrostów. Ciekawie wygląda wykres W1, gdzie widać, że w ramach kanału wzrostowego popyt ma sporo miejsca do wzrostów.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

AUD/NZD – na tej parze od początku lipca trwa okres marazmu. Konsolidacja przypomina formację klina zniżkującego. Jako, że jego nachylenie jest przeciwne do wcześniejszego impulsu, jest to sygnał korekty. Wydaje się, ze zejście do linii trendu, mogłoby ponownie uaktywnić stronę kupujących i doprowadzić do odbicia w górę. Zdaje się jednak, że na taki rozwój wypadków przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here