Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/JPY – piątkowa sesja rozpoczęła się od wzrostów, które sugerowane były przez długie dolne cienie kilku ostatnich świec. Mamy więc mocne odbicie w góra od lokalnego wsparcia, po korekcie, która pochłonęła niemal 50% wcześniejszych wzrostów. W odbiciu pomogły świetne dane z USA. Zarówno stopa bezrobocia, zmiana zatrudnienia jak i wskaźnik ISM, wypadły powyżej oczekiwań. Mimo, że nadal jednym z głównych czynników wpływających na kursy walut pozostaje polityka, wydaje się, że popyt ma szansę pchać cenę na wyższe rejony, po dość gwałtownej korekcie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/CAD – europejska waluta odreagowywała w piątek, całotygodniowe zamieszanie polityczne we Włoszech. Mimo wielkich obaw o przyszłość tego kraju, zwłaszcza w kontekście wysokiego zadłużenia, dzisiaj rynki odetchnęły. Powodem były informacje o prawdopodobnym utworzeniu nowego rządu. Tak naprawdę jednak, niewiele to zmienia i nie rozwiązuje żadnego problemu. Na rynek napłynęły już doniesienia o tym, że eurodeputowani partii tworzących nowy rząd, głosowali za przyjęciem poprawki do unijnego budżetu, która przewidywałaby wsparcie finansowe dla krajów chcących opuścić strefę Euro. Na razie rynek nie reagował, jednak w najbliższej przyszłości, każda kontrowersyjna wypowiedź ze strony nowego rządu dotycząca europejskiej waluty, może doprowadzać do jej osłabienia. Na crossie z CAD, mamy trzecią podobną korektę i test lokalnego oporu w trendzie spadkowym. Jest to więc potencjalna okazja na spadki.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here