Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – środa okazała się piątym korekcyjnym dniem z rzędu. Mimo kontynuacji spadków, dzisiejsza sesja wskazuje na potencjalną szansę strony popytowej. Spadki zdają się bowiem tracić dynamikę, a próba poprawienia wczorajszego minimum niespecjalnie się udała. Cena dość szybko wróciła na wyższe poziomy, wskazując na to, że poziom 1,17 jest póki co respektowany. Patrząc z szerszej perspektywy, można mówić o re-teście pokonanego niedawno szczytu z sierpnia 2015 roku. Korekta przekroczyła cieniem świecy zasięg dwóch poprzednich korekt, ale tworzący się dolny cień świecy dziennej także sugeruje możliwość odbicia w górę.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

Złoto – popyt pokazał dzisiaj swoją siłę, jedną świecą dzienną przykrywając w zasadzie cały zasięg ostatniej korekty. W jej trakcie cena nieznacznie naruszyła wsparcia oparte o szczyt z 26 czerwca. Nowe maksima trendu wzrostowego jakie dzisiaj powstały, sugerują że tendencja wzrostowa powinna się utrzymać, a głównym celem popytu nadal pozostaje czytelny opór w rejonie 1295,00.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here