Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

NZD/USD – piątkowa sesja przebiegała pod dyktando strony popytowej. Po dwóch dniach korekty o ograniczonym zasięgu, mamy więc mocną popytową świecę. Podobnie było przy poprzedniej korekcie, która także trwała dwa dni. Od początku marca możemy więc mówić o aktywności po stornie kupujących. Wydaje się więc, że po obronie wsparcia opartego o wcześniejszy dołek, obecnie kurs powinien kierować się na wyższe rejony, włącznie z ponownym atakiem na opór przy 0,7430.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/JPY – tu także po kilku dniach korekty, piątek należał do kupujących. Silne wyjście na nowe maksima odbicia trwającego od początku marca, sugeruje prawdopodobną kontynuacje ruchu wzrostowego. Po raz kolejny cena respektowała dolną krawędź kanału wzrostowego. Piątek przyniósł także przełamanie kluczowego oporu przy 147,50. Wydaje się więc, że zainicjowany został nowy impuls popytowy, który zapewne po korekcie, ma szansę na kontynuację w najbliższym czasie.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here