Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – główna informacją dla Dolara było zerwanie porozumienia z Iranem, jednak nie wpłynęło ono znacząco na notowania popularnego kabla. Od samego rana strona popytowa wyprowadzała kontrę, która może przerodzić się w początek przynajmniej korekcyjnego odbicia. Sprzyja temu technika. Jak widać spadki osiągają spory zasięg, testują ponad roczną linię trendu, a wyhamowanie ruchu w dół z ostatnich dni, ma także miejsce w strefie wsparcia opartej o ubiegłoroczne maksima. Pojawia się więc szansa na powrót do głównego trendu po bardzo dużej przecenie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/JPY – w lepszej sytuacji zdaje się być Funt w relacji do słabej japońskiej waluty. Tu odbicie jest wyraźniejsze, a jak widać, technika także wspomaga stronę kupujących. Po dużych spadkach, cena kolejny raz znalazł się przy ponad rocznej, dolnej krawędzi doskonale respektowanego kanału wzrostowego. Mocne odbicie sugeruje więc, że najbliższy czas będzie należał do strony popytowej.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here