Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – ostatnie sesja tygodnia przebiegała pod dyktando podaży, a powodem umocnienia kanadyjskiej waluty były bardzo mocne dane z tamtejszego rynku pracy. Patrząc na wykres, widzimy trend wzrostowy oraz kanał o takim samym nachyleniu. Wyjście z niego dołem nie będzie oznaczało końca trendu w szerszym rozumnemu, gdyż cena pnie się do góry od ponad roku, a wybicie z kanału nie naruszy żadnego ważnego dołka. W krótkim terminie powinno być jednak sygnałem do spadków. Patrząc na trwającą już dość długo konsolidację przy dolnej krawędzi, można wysnuć wniosek, że popyt raczej słabnie skoro nie jest w stanie doprowadzić do odbicia w dobrym technicznie miejscu. Zejście poniżej minimum konsolidacji może więc przechylić szalę zwycięstwa na stronę podaży.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/JPY – popyt bronił się niemal przez wszystkie sesje tygodnia. Ostatecznie można stwierdzić, że wychodzi zwycięsko jeżeli mowa o utrzymaniu wsparcia w rejonie 123,20, które już zdawało się pękać. Piątkowa sesja przynosi kolejnego w tych okolicach popytowego pin bara, a taki obraz coraz bardziej zaczyna sugerować wybronienie wsparcia i powrót do wzrostów.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here