Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – piątek okazał się kolejnym udanym dniem dla brytyjskiej waluty. Umocnienie Funta względem Euro trwa już dwa tygodnie. Właśnie na wykresie W1 doskonale widać silną reakcje podaży po naruszeniu poziomu poprzedniego szczytu. Co do wykresu dziennego – tworzy się formacja objęcia bessy po wczorajszej korekcie, a zejście na nowe minima, sugerują kontynuacje przeceny. Po drodze znajdziemy zapewne linię trendu, jednak główne wsparcie mamy w rejonie 0,90.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/NZD – siłę Funta widać także na tle dolara nowozelandzkiego. Dzisiaj panowała podwyższona zmienność. W nocy i o poranku silne spadki, jednak z nawiązką i sporą dynamiką odrobione w kolejnej części dnia. Efekt to spory popytowy pin bar podkreślający wagę wsparcia przy 1,79. Biorąc pod uwagę szerszą tendencję wzrostową, wydaje się, że cena w końcu ruszy do góry.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here