Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/JPY – wtorkowa sesja nie przyniosła rozstrzygnięcia, kolejny dzień cena oscylowała w dość wąskim zakresie. Od siedmiu dni trwa konsolidacja, z której wybicie powinno przynieść dalszy kierunek. Wybiciem dołem będzie oznaczało test wsparcia łączącego dwa ostatnie dołki. Problem w tym, że ostatnie dni pokazują słabnięcie trendu spadkowego. W ubiegły piątek pojawiła się formacja objęcia hossy, dzisiaj także popyt wyciągnął cenę tworząc pin bara. Szanse na wybicie górą z konsolidacji wydają się więc przynajmniej na podobnym poziomie co szanse wybicia dołem.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/AUD – dzisiejsza sesja należała do dość spokojnych. Cena oscylowała w ramach powstałej w ubiegły piątek formacji objęcia bessy, która ma miejsce przy górnej krawędzi kanału spadkowego. Wydaje się, że jednak dojdzie do spadków. Scenariusz taki uprawdopodobni się z chwilą zejścia poniżej minimum wspomnianej formacji.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here