TMS


Witam na nocnej zmianie.

AUD/CAD – po kilku dniach wzrostowej korekty, dzisiaj doszło do reakcji podażowej. Cena odbiła od poziomu oporu, na który składa się poprzedni dołek, a także minimum z początku stycznia. Paliwa do spadków dostarczył także kalendarz makroekonomiczny. W nocy poznaliśmy dane o sprzedaży detalicznej z Australii. Te wypadły poniżej oczekiwań. Na wykresie mamy trend spadkowy, a po niewielkiej korekcie, cena znajduje si potencjalnym rejonie do wznowienia spadków.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/JPY – para zaliczyła dzisiaj kolejna spadkową sesję. Trend spadkowy trwa bez większych przerw od blisko miesiąca. Obecnie kurs dociera do strefy łączącej dołki powstałe w okresie ostatnich 12 miesięcy. Ciekawie robi się, gdy spojrzymy na wykres w skali tygodniowej. Coraz słabsze odbicia od wsparcia, a także układ coraz niżej pojawiających się wierzchołków sugeruje potencjalne problemy z kolejną obroną wsparcia. Mocne wybicie w dół otworzyłoby potencjalną przestrzeń do dalszych spadków. Teoretycznie, mogłyby one sięgać nawet minimów z 2016 roku.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here