Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/USD – po dwóch potężnych sesjach spadkowym, piątek rozpoczął się od dość oczekiwanej korekty wzrostowej. Cena rosła, aż do popołudnia kiedy amerykańska waluta zaczęła się umacniać. Cena bardzo szybko powróciła w rejon dzisiejsze otwarcia. Na wykresie dziennym mamy więc niewielki pin bar testujący swoim górnym cieniem poziom poprzedniego dołka. W takiej sytuacji można więc oczekiwać kontynuacji spadków na początku przyszłego tygodnia.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/CHF – równie słabo australijska waluta wypada na tle mocnego dzisiaj Franka. Tu także mieliśmy do czynienia z korektą na początku sesji. Po za pin barem w na D1, podobna świeca pojawiła się na zakończenie tygodnia na interwale W1. Pokazuje ona test przełamanej niedawno strefy wsparcia, która współtworzyła krótki okres ruchu bocznego. Wszystko wskazuje więc na kontynuację spadków i prawdopodobną próbę przełamania najbliższego dołka w przyszłym tygodniu.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here