Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – kształt dzisiejszej świecy może oznaczać zakończenie ostatniej fali wzrostowej. Pod względem technicznym miejsce do tego jest idealne, lokalny opór oraz bliskość linii bessy. Odradzam jednak spekulację w najbliższym okresie. Wybory w USA prawdopodobnie wstrząsną wykresami, niezależnie od ich wyniku, a to oznacza łatwość złapania SL.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

CHF/JPY – kurs osiągnął nowe maksimum ruchu wzrostowego po wybiciu poprzedniego wierzchołka. Tendencja jest więc wyraźnie wzrostowa, a najbliższym celem jest opór wyznaczony przez jeden z wcześniejszych szczytów. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie Frank może nadal się umacniać.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrump wzmocni dolara, osłabi rubla
Następny artykułEUR/USD – wyhamowanie spadków, opcja CALL
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here