CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – dzisiejsza sesja rozpoczęła się od podtrzymania kierunku z ostatnich dni czyli od spadków. Kulminacyjny moment sesji przyszedł popołudniu, kiedy kursem gwałtowniej szarpnęło. Ostatecznie z tej batalii zwycięsko wychodzi strona popytowa. Na wykresie dziennym pod koniec dnia pojawia się szansa na klasyczny pin bar. Cena testuje obecnie wsparcie jakie wyznaczają wcześniejsze wierzchołki. Odbicie w tym rejonie daje więc szansę na zakończenie korekty i powrót do wzrostów.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

Złoto – na notowaniach cennego kruszcu doszło przed kilkoma dniami do wyłamania z bardzo czytelnego i łatwego do zauważenia układu jakim był szeroki kanał wzrostowy. Kolejne sesje spadkowe podtrzymały ten kierunek. Dzisiaj upadło także wsparcie tworzone przez poziom poprzedniego dołka z początku października. Układ dołków i szczytów jest więc obecnie charakterystyczny dla trendu spadkowego, a poziom okolic 1260 może posłużyć jako opór w przypadku pojawienia się korekty.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here