CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – środowe popołudnie przyniosło umocnienie amerykańskiej waluty i mocne spadki na wykresie. Jak widać, cena nadal oscyluje w newralgicznym miejscu. Mowa o re-teście od dołu przełamanej linii trendu oraz czytelnym oporze, którego kurs od dłuższego czasu nie jest w stanie przełamać. Wszystko to powinno zachęcać do szukania pozycji krótkich, choć pewne potwierdzenie otrzymamy dopiero gdy cena opuści konsolidację dołem.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/AUD – słabość australijskiej waluty widoczna jest także na tle Funta, który ma już za sobą spore umocnienie. Ostatnie dwa dni to nieudane próby zejścia na niższe rejony cenowe. Dłuższe dolne świece w tych okolicach sugerują kontynuację trendu wzrostowego. Cena testuje obecnie poziom szczytu z maja i jak na razie kształty świec sugerują możliwe odbicie w górę.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here