Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – Funt tracił dzisiaj do większości walut. Powodem był słaby odczyt PMI z tamtejszej gospodarki. Na wykresie pojawiła się więc trzecia z rzędu wzrostowa sesja, która przybliżyła kurs do kolejnego ataku na górną krawędź kanału spadkowego. Warto zauważyć, że mimo licznych odbić od górnej krawędzi, cały czas zachowane jest wsparcie w rejonie 0,8730. Wydaje się, że ewentualna kwestia wybicia w górę może wyjaśnić się w czwartek, kiedy poznamy ważne odczyty inflacyjne z Wielkiej Brytanii, a także zapadnie decyzja w sprawie stóp procentowych.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/CHF – także trzeci z rzędu wzrostowa sesja została zbudowana na crossie Euro z szwajcarskim Frankiem. Tu jednak te świece nie mają dużego zasięgu i nadal można mówić o małej konsolidacji, jaka pojawiła się po gwałtowniejszej od dłuższego czasu korekcie. Szerszy trend nadal jednak pozostaje wzrostowy, a zasięg korekty jest porównywalny ze spadkami z sierpnia ubiegłego roku. Wydaje się, że w krótkim terminie technika powinna wspierać odreagowanie po ostatnich spadkach.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: NZDUSD – więcej ofert pod 0.7280?
Następny artykułDynamiczna reakcja spadkowa kursu pary walutowej AUDUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here