Naga Markets



„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”




Witam na nocnej zmianie 🙂

W dniu dzisiejszym sporo działo się na rynkach, szczególnie na parach powiązanych z Euro, a wszystko to za sprawą decyzji EBC, które znacząco osłabiają wspólną walutę. EUR/USD nie zatrzymał się na zaznaczonym wcześniej wsparciu, także poziom 1,30 został niezauważenie złamany. Aby pokazać kolejne wsparcie musiałem wejść na interwał tygodniowy. Jest to poziom 1,2750 – 1,28. Czeka nas zatem sporo spadków, aczkolwiek na pewno pojawią się także ruchy korekcyjne.

1

AUD/USD – klincz na tej parze trwa nadal. Dzisiaj pojawia się świeca pin bar na dość długo już testowanym oporze. Możliwe spadki w dniu jutrzejszym, przy czym ponownie należy liczyć się z tym, że mogą to być krótkotrwałe ruchy.
2

EUR/AUD – pękło dzisiaj długoterminowe wsparcie i droga do głębszych spadków stoi otworem. Warto poczekać na ruch korekcyjny, gdyż pozycja krótka na tej parze, w obliczu silnego AUD, może się okazać najbardziej opłacalną w dłuższym terminie czasu.
3

Na koniec para, na której dokonuję ostatnio najwięcej działań. Wczoraj informowałem o zamiarze otwarci apozycji krótkiej pod świecę pin bar, która ponownie testowała strefę oporu. Zdecydowałem się na otwarcie takiej pozycji, przeszkadzała mi wcześniejsza bardzo silna, wzrostowa świeca, aczkolwiek mały SL skusił mnie do wejścia do gry. Szkoda, że nie wytrzymała moja pierwotna pozycja. gdyż była znacznie większa niż obecna, ale prawie 200 pipsów w jeden dzień naprawdę cieszy.
4

invest

W najbliższy poniedziałek 8 września o godzinie 19:00 będę miał przyjemność poprowadzić webinar poświęcony piramidowaniu pozycji. Spotkanie potrwa ok godziny i jest bezpłatne. Wystarczy się zarejestrować: Webinar: piramidowanie pozycji (należy wejść w zakładkę webinary). Serdecznie zapraszam.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.



Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here