Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/JPY – po kilku dniach korekty cena zaczyna reagować na lokalnym wsparciu okolic 78,70 czyli na poziomie jaki współtworzą dwa poprzednie szczyty. Wczoraj pojawił się pin bar, a dzisiaj korekta sięgnęła blisko jego połowy. Szerszy układ jest boczny i ciężko liczyć na mocne wybicie ale możliwe, że dojdzie do kontynuacji ruchu wzrostowego jaki widzimy od połowy września.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/NZD – kurs powoli zbliża się do czytelnego wsparcia w rejonie 1,51. Od lipca cena porusza się bokiem i poziom ten jak dotąd jest dobrze respektowany. Dwa poprzednie odbicia inicjowane były poprzez formacje objęcia hossy. W najbliższych dniach rynek powinien pokazać czy można liczyć na kolejne odbicie od wsparcia czy jednak tym razem dojdzie do jego przełamania.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD testuje kluczową strefę oporu
Następny artykułTrading egzotyczny – GBPNOK, USDMXN, USDSEK
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here