Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/CHF – na tej parze dolar wychodzi zwycięsko z poniedziałkowej batalii. Cena rosła, odrabiając silne spadki z ubiegłego piątku. Rynek otworzył się wzrostową luką, która może kończyć korektę, tak było przy poprzedniej korekcie, która zakończyła się luką wzrostową 11 września. Co ciekawe oba okresy mają podobny zasięg. Patrząc szerzej po za pewną symetrią, cena testuje także przełamaną wcześniej linię trendu spadkowego oraz czytelne wsparcie. Jeżeli więc kurs ma rosnąć to jest to ciekawe miejsce aby zakończyć ruch spadkowy.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/GBP – w popołudniowej części dnia doszło do całkiem okazałem reakcji popytu w okolicach czytelnego wsparcia, które przyniosło w niedalekiej przeszłości już kilka odbić. Mowa o okolicach 0,8750, który były dzisiaj testowane. Pod koniec dnia pojawia się nawet szansa na pin bar, jeżeli popyt odrobi jeszcze nieco strat. Taki sygnał mógłby sugerować korektę podobną do poprzedniej z końca listopada.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here