Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – środowa sesja przyniosła odbicie po całej serii spadkowych dni, które jednak nie miały dużego nasilenia. Cena po raz drugi odbija od maksimum zakończonej niedawno konsolidacji. Układ ostatnich dołków wskazuje na presję popytową. Wydaje się, że dość realnym scenariuszem jest zakończenie bardzo rozbudowanej korekty, wybicie maksimów trendu i jego kontynuacja w dłuższym okresie czasu.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CAD/CHF – warta uwagi była popołudniowa część dzisiejszej sesji. Najpierw kurs mocno wystrzelił do góry, aby następnie bardzo szybko zanegować wzrosty. Nie pomogły nawet niezłe dane o PKB z Kanady. Pod koniec dnia świeca dzienna ma dłuższy górny cień testujący poziom dołka z 1 grudnia. Trend jest silnie spadkowy, dlatego wybicie z obecnej konsolidacji dołek powinno być sygnałem do kontynuacji spadków.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFOMC: Stopy bez zmian. Jak reaguje dolar?
Następny artykułKorekta na DAX30 dociera do ważnej konfluencji
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here