TMS


Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – główna para walutowa kontynuowała dzisiaj ruch spadkowy, jednak zakres wahań ceny był wyraźnie ograniczony. Wydaje się, że powoli szykuje się choćby niewielkie odreagowanie. Niewiele zostało miejsca do wypełnienia zasięgu poprzedniej korekty, a podobny zasięg powtarzał się kilka razy w ciągu ostatnich lat. Ponadto, kurs znajduje się przy poprzednim szczycie trendu czyli przy ubiegłorocznych maksimach. Wydaje się więc, że można oczekiwać choćby kilkudniowej reakcji strony popytowej w najbliższym czasie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/USD – po zainicjowaniu w ubiegły piątek potencjalnego ruchu korekcyjnego, można było mieć nadzieję na próbę kontynuacji. Tak się jednak nie stało i poniedziałkowa sesja niemal w całości upłynęła pod znakiem spadków, które wyznaczyły nowe minimum trendu spadkowego. Układ świec oraz dynamika sugerują więc kontynuowanie ruchu w kierunku południowym. Najbliższe wsparcie mamy przy 0,6950 czyli przy lokalnym dołku z końca grudnia.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułZłoto ponownie na kluczowym wsparciu
Następny artykułGBPUSD testuje kluczowy obszar techniczny
lukasz nowacki
Starszy redaktor sekcji giełdowej Comparic.pl. Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here