Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – dzisiaj od rana doszło do próby zainicjowania korekty wcześniejszych dynamicznych wzrostów. Popyt pojawił się dopiero w godzinach popołudniowych i praktycznie odrobił całość strat. Pin bar z dłuższym dolnym cieniem wskazuje na prawdopodobną kontynuację zwyżki i próbę wybicia szczytu z połowy maja. Na wykresie tygodniowym wykres wygląda ostatnio bardzo wzrostowo, z tej perspektywy należy ocenić szanse na wybicie majowego szczytu dość wysoko. Kolejnym celem może więc być rejon 1,34.

Nieźle wygląda także perspektywa miesięczna. Mamy kolejną popytową święcę, której dolny cień wskazuje na presję kupujących. Wiele negatywnych rzeczy wpływających na Funta jest już prawdopodobnie w cenie, więc możliwa jest przynajmniej większa korekta wzrostowa.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/GBP – para zaliczyła dzisiaj trzecią z rzędu spadkową sesję, dzięki czemu na wykresie tygodniowym pojawił się podażowy pin bar. Jest to kolejna z rzędu świeca z długim górnym cieniem, wskazująca respektowanie czytelnego oporu. Sytuacja techniczna sprawia wrażenie jakby kurs dojrzewał do ruchu spadkowego.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here