Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy, wieczorny przegląd walutowy zaczynamy od pary USD/CAD, na której spore spadki praktycznie przykrywają całą wczorajsza świecę. Jeżeli taki stan utrzyma się do zamknięcia dnia to pojawi się formacja objęcia bessy. W tym miejscu może to oznaczać spadki aż do ponownego testu długoterminowej linii trendu wzrostowego, gdzie być może przyjdzie ponownie szukać okazji do zajęcia pozycji długiej.

1

EUR/NZD – wczoraj zamknięta pozycja, a dzisiaj pojawia się kolejna okazja. Cena powróciła pod ważny opór, który kilkukrotnie już powstrzymał kupujących. Ponadto mamy układ coraz niższych wierzchołków oraz linię trendu spadkowego, której nie zaznaczyłem, ale którą można zobaczyć w opublikowanej niedawno analizie: TUTAJ

Poważnie zastanawiam się nad otwarciem pozycji, a o szczegółach poinformuję jutro. Przeszkadza mi jedynie wczorajsza bardzo silna świeca wzrostowa.
2

Na koniec para, na której niebawem może pojawić się okazja do zagrania. GBP/CAD – kurs po bardzo długim okresie trendu bocznego spadł poniżej ważnego wsparcia. Czas zatem na trend spadkowy, a pierwsza szansa na dołączenie pojawi się wraz z korektą, być może właśnie do strefy, która tym razem pełni już role oporu.
3

invest

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here