Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/USD – środa przyniosła korektę na słabnącej walucie USA. Była ona jednak dość nieznaczna. Po nocnych spadkach, popyt wkroczył do gry już nad ranem. Przez cały dzień trwały niemal równe, stabilne wzrosty. Pod koniec dnia świeca dzienna zaczyna przypominać popytowego pin bara. W kontekście silnego trendu wzrostowego, wydaje się, że wybicie ponad maksimum z wtorku, powinno oznaczać szybki ruch w górę, w kierunku najbliższego oporu przy 0,7890.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/CAD – druga wzrostowa sesja na tej parze sugeruje możliwość zakończenia ruchu korekcyjnego. Po silnym impulsie, który doprowadził do wybicia góra z formacji klina zniżkującego, obecnie obserwujemy re-test wybitej krawędzi oraz lokalnego wsparcia. Wydaje się, że możliwe jest odbicie w górę i ponowny atak na kluczowy opór w rejonie 0,99. Dopiero wyjście ponad tę strefę zmieniałoby układ na charakterystyczny dla trendu wzrostowego.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here