Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/JPY – po mocnym odbiciu od czytelnego oporu doszło do zainicjowania kilkudniowej korekty. Dzisiaj podaż powróciła do aktywności i mamy pierwszą spadkową świecę. Wydaje się, że ostatnie maksimum to także potencjalny wierzchołek, a w najbliższych dniach mogą czekać nas spadki, próbujące przełamać poziom ostatniego dołka.

1

Sytuacja ciekawie wygląda na wykresie tygodniowym, gdzie widać, że opór to znaczący poziom, m.in. ostatniego szczytu trendu spadkowego.

2

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/GBP – od kilku dni jesteśmy świadkami względnej równowagi między popytem a podażą. Świece dzienne nie wskazują jednego kierunku. Stan ten oczywiście niebawem powinien się zakończyć. Wydaje się, że dłuższe górne cienie, bliskość czytelnego wsparcia oraz wcześniejsze szczyty na podobnym poziomie sprawiają, że większe szansę przypisuję spadkom, właśnie do okolic 0,8320.

3

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWolumen w FastMatch, Exness oraz CME
Następny artykułOpcje waniliowe. Klin zwyżkujący na ropie.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here