Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – dzisiejsza sesja rozpoczęła się od kontynuacji spadków z ostatnich dni. Około południa popyt zaczął się uaktywniać co spowodowało lekkie wzrosty, który z każdą godziną zyskiwały na sile. Świeca dzienna zaczyna przypominać popytowego pin bara. Szerszy trend jest wzrostowy więc warto przyjrzeć się czy nie leży on w jakimś znaczącym miejscu. Okazuje się, że tak – dzisiejsze minimum wypada bowiem w strefie wsparcia opartej o wcześniejsze szczyty. Co ciekawe, podobny zasięg miała poprzednia korekta. Jeżeli więc przy zamknięciu dnia świeca będzie miała kształt pin bara, będzie można odczytywać jako sygnał do odbicia w górę.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

GBP/AUD – kilka dni temu wspominałem o tym, że warto rozglądać się za sygnałem do sprzedaży w rejonie oporu jaki wyznacza wcześniejszy dołek. Trend jest bowiem bardzo czytelny. Taki sygnał pojawia się dzisiaj – jest nim silna reakcja podaży z długim górnym cieniem świecy dziennej. Sygnały w tym trendzie powstają w podobnych odstępach czasu, dwa wcześniejsze objęcia bessy zaznaczyłem strzałkami. Wydaje się więc, że najbliższy okres będzie należał do strony sprzedającej.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here