Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – czwartkowa sesja rozpoczęła się kontynuacją wczorajszych wzrostów. Sytuacja zmieniła się około godziny 10, kiedy po krótkotrwałym spowolnieniu, inicjatywę z dużą dynamiką przejęła strona podażowa. Warto zauważyć, że dzisiejsze maksima wypadły w rejonie dołków z okolic 20 lutego oraz marca. Wykres dzienny pokazuje test lokalnej strefy opór, co w trendzie spadkowym może być uznane za sygnał do dalszych spadków.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/NZD – na tej parze od dłuższego czasu panuje pewien marazm. Zmienność wyraźnie zmalała, co może być zapowiedzią zmiany kierunku. Jak widać na wykresie dziennym, nadal mamy do czynienia z pięknym, technicznym trendem wzrostowym, nadal cena znajduje się w kanale wzrostowym. Tegoroczne wzrosty mają jednak wyjątkowo słabą dynamikę, a ostatnie ekstrema zdają się tworzyć formacje klina. Wybicie z niej powinno dać pewne wskazówki co do dalszego przebiegu notowań.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlockchainTech Congress – relacja z wydarzenia
Następny artykułUSDJPY w dobrym miejscu do zajęcia pozycji krótkiej?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here