Naga Markets



Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – wczoraj wieczorem, kiedy Funt notował całodzienne, silne spadki pojawiła się informacja o porozumieniu pomiędzy Londynem oraz Brukselą w sprawie projektu ustawy o opuszczeniu przez Wielką Brytanię unijnych struktur. Wywołało to całkowite zanegowanie spadków i bardzo dynamiczne odrobienie strat. Kabel zyskał 130 pipsów w zaledwie pół godziny. W sumie, informacja ta pozytywnie wpisuje się w układ techniczny. Wykres dzienny przedstawia całoroczną tendencję wzrostową i wybicie górą z formacji klina. Wszystko wskazuje więc na podtrzymanie tego trendu.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

Złoto – silniejszy dolar oznacza spadki na złocie. Dzisiaj mieliśmy reakcję podażową, która może być pierwszy krokiem do zakończenia ostatnich, dość powolnych wzrostów. Z obecnego poziomu cenowego kończyły się już wzrosty w kwietniu, czerwcu czy nieco wyżej, niedawno w październiku. Możliwe, że i teraz dochodzi do kształtowania się lokalnego wierzchołka. W najbliższych dniach powinno więc dojść od testu dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here