Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/USD – ostatnia sesja w 2017 roku przyniosła kontynuację dynamicznego wzrostu z ostatnich dni. W ten sposób, bez żadnych problemów popyt rozprawił się ze szczytem z końca listopada. Kolejnym celem są więc dotychczasowe maksima trendu wzrostowego. Patrząc z perspektywy tygodniowej, widać że korekta z ostatnich miesięcy mogła być re-testem przełamanej wcześniej strefy oporu. Na W1 układ techniczny sugeruje wybicie z trendu bocznego, re-test i prawdopodobnie dalsze wzrosty. Także pokonany kanał spadkowy można traktować jako wybicie z formacji flagi. Nowy rok powinien więc przynieść atak na maksima kończącego się roku.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/NZD – w godzinach popołudniowych doszło do mocnego odbicia w górę i dzień zakończymy prawdopodobnie z dłuższym dolnym cieniem. Taka świeca w obecnym miejscu może sugerować, że popyt jest na tyle silny aby doszło do wybicia z kanału spadkowego. W szerszym kontekście może on mieć charakter korekcyjny. Obecne odbicie ma miejsce ze strefy wsparcia opartej o wcześniejsze ekstrema. Wydaje się, że jest to dobre miejsce, z którego mógłby być zainicjowany większy ruch. Jeżeli rzeczywiście tak jest, początek roku powinien przynieść wybicie kanału i przyspieszenie wzrostów.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Rekordowy rok na rynkach
Następny artykułNoworoczne zawieszenie rynków. Sprawdź gdzie nie handlujemy!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here