Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – czwartkowa sesja okazała się silną kontynuacją wczorajszych wzrostów i potwierdzeniem wybicia poziomu szczytu z połowy czerwca. Patrząc na wykres tygodniowy, wydaje się, że kurs powinien obecnie zmierzać do kluczowej strefy oporu w rejonie 0,7760.

Sytuacja wygląda ciekawie na wykresie miesięcznym. Jak widać obecne wzrosty to odbicia z trudem utrzymanej linii łączącej dwa wcześniejsze minima. Po latach spadków, w tym rejonie popyt może pokusić się o większy ruch wzrostowy, pod warunkiem wybicia wspomnianego wcześniej oporu.

GBP/CHF – od połowy czerwca obserwujemy wyhamowanie spadków. W tym okresie pojawia się sporo sesji wzrostowych, sprawiających wrażenie, że para przygotowuje się do mocniejszego odbicia w górę. Każdy kolejny dołek powstaje na odrobinę wyższym poziomie, więc miejsce na odbicie jest niezłe. Ponadto cena reaguje na wsparciu jakim jest bliskość poprzedniego dołka, a co ciekawe ostatnia fala spadkowa wyhamowuje po osiągnięciu niemal identycznego zasięgu jak poprzedni ruch spadkowy. Wybicie ponad 1,2470 może więc rozpocząć okres wzrostów.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here