Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

Interesujesz się technikami Price Action? Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Price Action Day” – Warszawa 21 października.

EUR/GBP – czwartkowa sesja przyniosła kolejną nieudana próbę odbicia od wsparcia, przy którym cena oscyluje od kilku dni. Scenariusz okazał się podobny jak wczoraj. Od rana próba odbicia i zanegowanie jej w dalszej części dnia. Wszystko to przy dość niskiej zmienności. Druga świeca dzienna z dłuższym górnym cieniem, raczej sugeruje kontynuacje spadków czyli przełamanie wsparcia.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – tutaj także zmienność w ostatnich dniach nie zachwyca. Ponad miesięczny układ pozostaje jednak wzrostowy. Cena znajduje się ponad wsparciem jakie wyznacza poprzedni wierzchołek. Kształty świec sugerują dalsze wzrosty, choć słabnąca dynamika trendu może niepokoić.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here