Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

CAD/JPY – na rynkach walutowych dobrze widoczna jest w ostatnim czasie słabość kanadyjskiej waluty. W parze z Jenem doszło dzisiaj do silnych spadków, które przełamały wsparcie oparte o serię wcześniejszych dołków. Wydaje się, że może tu dojść do rozbudowania trendu spadkowego, a szans na jego dołączenie można szukać przy pierwszej korekcie.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/CAD – słabość „Kanadyjczyka” jest również świetnie widoczna na tle z dolarem australijskim. Po wybiciu oporu jakim były wcześniejsze dwa wierzchołki, dzisiaj doszło do poprawienia maksimum trendu wzrostowego i wybicie maksimum z ubiegłej środy. Duża dynamika wzrostów wskazuje, że celem kupujących może być szczyt z listopada ubiegłego roku.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWebinary w MARCU z Comparic i Windsor Brokers
Następny artykułOpcje waniliowe. Długoterminowa linia trendu na GBP/AUD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here