Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CHF – dzisiejsza sesja była nieco szarpana, nerwowa i pojawiły się ruchy w obie strony. Pod koniec dnia widać jednak, że raczej podaż wychodzi z nich z tarczą. Świeca dzienna z dłuższym górnym cieniem plus zejście na nowe minima trendu spadkowego, sugerują raczej kontynuację spadków. Mimo, że blisko znajduje się cała seria minimów powstałych między majem a listopadem ubiegłego roku, które mogą stanowić istotne wsparcie, to jednak w najbliższym czasie spodziewałbym się dalszego obsuwania się ceny na niższe poziomy.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/GBP – byliśmy dzisiaj świadkami bardzo dynamicznej reakcji strony podażowej, która nadeszła w dobrym techniczne miejscu czyli przy czytelnej strefie oporu. Jeżeli podaż utrzyma swój dorobek do zamknięcia dnia, to pojawi się formacja objęcia bessy o spadkowej wymowie. Ciekawie robi się także na wykresie tygodniowym, gdzie kolejna świeca prawdopodobnie będzie posiadała dłuższy górny cień. Wydaje się więc, że sytuacja dojrzewa choćby do większej korekty spadkowej.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here