Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/CHF – dzisiejszy poranek rozpoczął się od ataku na poziom wczorajszego maksimum. Pod tym oporem, podaż bardzo szybko przejęła kontrolę i notowania zaczęły gwałtownie spadać. Spadki przekroczyły nawet zasięg wczorajszych wzrostów, co stwarza możliwość, że dzień zakończy się formacja objęcia bessy pod ważnym oporem. Byłby to sygnał do dalszych spadków i testu dołka z 8 lutego.Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/NZD – wtorek przyniósł wyjście ceny na nowe maksima trwającego od niedawna odbicia, które zostało zainicjowane przy ważnym wsparciu oraz przy dobrze respektowanej linii trendu. Wszystko wskazuje na to, że strona popytowa będzie pchać kurs w kierunku 1,94 czyli serii wierzchołków z początku bieżącego roku.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin zaczyna tydzień od wzrostów
Następny artykułSpadki na EURUSD doprowadzają do testu geometrii 100%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here