Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – czwartkowa sesja przyniosła zwycięstwo stronie kupującej. Cena rosła nieprzerwanie od wczesnego poranka. Pod koniec dnia pojawia się szanse na formację świecową typu objęcie hossy. Oczywiście trudno grać przeciwko tak silnemu trendowi spadkowemu ale taka formacja może sugerować pojawienie się korekty. Tym bardziej, że zaglądając na wykres tygodniowy, widać że ma ona miejsce w nieprzypadkowym miejscu bowiem na poziomie dołka z maja ubiegłego roku.Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

AUD/CHF – szwajcarska waluta notuje ostatnio bardzo słaby okres, tracąc na tle większości innych walut. Ogromną siłę popytu widać na crossie z dolarem australijskim. Dzisiejsze wzrosty wybiły poziom poprzedniego wierzchołka. Wydaje się, że trend wzrostowy powinien być kontynuowany, warto więc szukać korekty na niższych interwałach czasowych.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here