Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

CHF/JPY – piątkowa sesja przyniosła kontynuację o niewielkim zakresie, spadków z czwartku. Trend odnotował nowe minima, jednak cena dość szybko odskoczyła i nie doszło do mocnego przełamania poziomu poprzednich dołków. Ciekawie wygląda sytuacja na wykresie W1, gdzie można odczuć presję podażową. Po niewielkiej korekcie do strefy oporu, od dwóch tygodni podaż spycha cenę niżej, dzisiaj na nowe minima. Tygodniowy pin bar także sugeruje szansę na skuteczne przełamanie dołków z marca i kwietnia.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/AUD – jednym z najciekawszych wydarzeń piątkowej sesji miała być publikacja kwartalnych danych o PKB z Wielkiej Brytanii. Wypadły one dużo poniżej oczekiwań co spowodowało silną przecenę na Funcie. Na crossie z Dolarem australijskim widać zejście na minima konsolidacji. Niewiele brakowało do wybicia góra, teraz jednak bliższym scenariuszem zdaje się być wybicie dołem i czwarty test linii trendu, która jest respektowana od września ubiegłego roku.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here