Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – wtorek został zdominowany przez popyt, który wypchnąć kurs na dawno nie widziane poziomy. Wszystko za sprawą słów Mario Draghiego, które odczytano jako prawdopodobną zapowiedź podwyżek stóp procentowych dla strefy Euro w niedalekiej przyszłości. Jednym mocnym dniem zostały odrobione straty z całego miesiąca i czerwiec może zakończyć się wzrostowym pin barem. Na wykresie tygodniowym widać, że wybicie górą z ostatniej konsolidacji powinno skutkować kontynuacją wzrostów w kierunku głównej strefy oporu w okolicach 1,1470.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

USD/CAD – druga sesja w tym tygodniu pokazała siłę sprzedających. Mocne spadki zbliżyły kurs do ostatniego minimum. Szerszy układ powstały po wybiciu z kanału wzrostowego także jest spadkowy. Trwająca wciąż korekta zatrzymała się na lokalnym oporze, gdzie wyrysowana została formacja objęcia bessy. Dalsze spadki powinny być więc jej naturalną konsekwencją, a zejście poniżej ostatniego minimum powinno zepchnąć cenę na tegoroczne minima.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here