Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/CAD – czwartkowa sesja była czwartą z kolei spadkową. Przyniosła ona pewne konsekwencje w postaci wyłamania poziomu ostatnich dołków. Po drodze do minimum z ubiegłego roku, nie mamy już żadnego wsparcia. Podaż ma więc otwartą drogę do dalszych spadków. Dzisiaj na niekorzyść USD działały słabe odczyty z rynku nieruchomości. Kluczowy dzień dla tej pary mamy jednak jutro. Kalendarz makroekonomiczny obfituje bowiem w wydarzenia z obu gospodarek.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/JPY – nowozelandzka waluta nie była w stanie podnieść się po dwóch silnie podażowych sesjach. Niewielkie wzrosty zakończyły się dość szybko i kurs pod koniec dnia oscyluje w rejonie ostatnich minimów. W całym impulsie popytowym od 20 listopada, doskonale respektowany był układ coraz wyżej położonych dołków. Niebawem może się to zmienić. Sądząc po bardzo gładkich swingach na tej parze, mocne zejście poniżej poziomu 80,00 może skutkować powstaniem swingu spadkowego. Nieciekawie wygląda też sytuacja na wykresie W1, gdzie kształtuje się wyraźny pin bar, a dwa ostatnie wierzchołki powstawały na coraz niższych poziomach. Jeżeli tendencja ta zostanie podtrzymana, to możliwe, że właśnie kształtuje się kolejny wierzchołek.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here