Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBPUSD – na tej parze walutowej przełamana została dziś linia trendu biegnąca od maksimów z początku obecnego miesiąca. Widzimy popyt jaki pojawił się po południu, ale także odbicie od kluczowego obszar wsparcia ponad 1.2793.

Powrót byków związany z osłabieniem dolara amerykańskiego (USD) może teraz zaprowadzić kurs do do krótkoterminowego oporu w pobliżu 1.2950. Wcześniej obszar ten sprawdzał się jako wsparcie

Sprawdź możliwości xStation 5 – platformy online XTB, na której Trailing Stop działa nawet po jej wyłączeniu.

AUDUSD – notowania uwięzione zostały w konsolidacji po wybiciu z formacji flagi widocznej na poniższym wykresie 4-godzinnym. Zakres ten od dołu wspierany jest przez obszar w obrębie 0.7870, natomiast górne ograniczenie znajduje się w okolicach 0.7954.

Kurs ponownie testuje właśnie górną granicę konsoli i od tego testu zależeć będzie dalszy kierunek. Skuteczne odbicie będzie oznaczało kontynuacje ruchu bocznego. Z kolei wybicie górą otwierałoby drogę wzrostom zgodnym z panującym ogólnie trendem.

W przypadku tego drugiego scenariusza najbliższy, potencjalny cel dla wzrostów stanowić powinien obszar przy 0.8040/65. Tam też znajdują się maksima obecnego trendu wzrostowego.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here