Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/JPY – od samego rana cena powoli rosła, przekraczając nawet poziom oporu oraz ostatnie maksimum. Po godzinie 16 nastąpiła jednak bardzo gwałtowna reakcja podaży, czego efektem jest długi górny cień świecy dziennej. Ostatnio cena poruszała się bokiem i wydaje się, że można tę świecę traktować jako sygnał do niezbędnej korekty wcześniejszych wzrostów.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/AUD – po ostatniej fali spadkowej cena znajduje się najniżej od połowy ubiegłego roku. W ubiegły czwartek pojawiła się próba odreagowania, jednak po ostatnich dniach widać, że nie jest ona kontynuowana. Ponadto ostatnie 4 świece tworzą formację inside bara wskazując na płaski charakter korekty. Opuszczenie formacji dołem, co byłoby jednoznaczne z pogłębieniem minimów trendu spadkowego, będzie wskazywała na prawdopodobne dalsze spadki. Do wybicia może dojść już jutro, więc warto obserwować wykres.

2

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAlpari z nową siedzibą
Następny artykułEUR/AUD – w stronę nowych minimów, opcja PUT
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here