Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/CHF – australijska waluta silnie zyskiwała w trakcie dzisiejszej sesji, także do Franka szwajcarskiego. Dwie wzrostowe sesja w tym dzisiejsza bardzo silna na lokalnym wsparciu sugerują odbicia w górę. Co ciekawe korekta osiąga obecnie podobny poziom do poprzedniej, co także powinno wspierać dalsze wzrosty.Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

AUD/JPY – w miniony piątek doszło do silnego cofnięcia ceny, co miało swoje konsekwencje w postaci negatywie wyglądającej świecy tygodniowej. Pierwsze dwie sesje nowego tygodnia, zwłaszcza dzisiejsza, wskazują że mógłby być to typowy re-test po wybiciu poprzedniego szczytu. Kurs odbicia obecnie w strefie wsparcia łączącej wcześniejsze wierzchołki. Wyjście ponad ostatnie maksimum powinno oznaczać kontynuację trendu z kolejnym celem przy szczycie z końca 2015 roku, a więc w rejonie 90,70.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here