Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/JPY – środowa sesja tak samo jak dwie poprzednie, nie przyniosła znaczących rozstrzygnięć. Cena porusza się od początku tygodnia w dość ograniczonym zakresie, wskakując na konsolidację po wcześniejszym impulsie podażowym. W tym kontekście ruch ten można odczytywać jako korektę. Zejście więc na nowe minima, a więc poniżej 82,40 może skutkować kontynuacją rozpoczętego w połowie kwietnia odbicia od strefy oporu.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

Złoto – po wtorkowym odreagowaniu, dzisiaj kurs powrócił do spadków poprawiając minima ruchu podażowego. Wydaje się, że wzrosty z wtorku były tylko jednodniową korektą. Obecnie cena oscyluje przy dołku z początku kwietnia. Zejście niżej powinno oznaczać kolejny, już piąty w tym roku test doskonale respektowanego wsparcia w rejonie 1307,00.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen: AUDJPY – 25.04.2018
Następny artykułDAX30 pod presją spadkową po publikacji niekorzystnych danych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here