Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

CHF/JPY – pierwsza sesja nowego tygodnia potwierdziła obraz techniczny, który sugeruje dalsze wzrosty. Dzień rozpoczął się od spadków, jednak popołudniu popyt wyprowadził kontrę. W efekcie na D1 powstaje kolejna świeca z dłuższym dolnym cieniem. Układ ostatnich świec sprawia wrażenie nadchodzących wzrostów, po odbiciu od lokalnego wsparcia.Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

GBP/AUD – poniedziałek przyniósł kontynuację odbicia zainicjowanego w miniony piątek. Doszło wtedy do całkiem pokaźnych wzrostów, które doprowadziły do pojawienia się formacji przenikania hossy. Dzisiejszy długi dolny cień świecy sugeruje kontynuację zwyżki. Patrząc na szerszy trend, wydaje się, że będzie to tylko korekta, której końca można upatrywać w rejonie 1,66 czyli blisko ostatniego dołka.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here