TMS


Witam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – wtorkowa sesja przyniosła wybicie góra ponad maksima z kilkunastu ostatnich dni. Zwiększa to szanse na trwalszy powrót do trendu wzrostowego. Na wykresie widać, że korekta osiągnęła podobny zasięg do dotychczas największej w tym trendzie. Podwójne dno i wybicie w górę wygląda bardzo pozytywnie także na wykresie W1. Kluczowe znaczenie dla Euro będzie jednak miało zbliżające się posiedzenie EBC, które może kompletnie wymazać układ techniczny.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/AUD – po kilku słabszych dniach można zaobserwować ożywienie na parach z Funtem. Wykres dzienny pokazuje, że korekta nie przyniosła większych zmian i cena nadal pozostaje w konsolidacji, zmierzając do jej górnego zakresu. Szerszy układ preferuje wybicie górą i kontynuację głównego trendu wzrostowego. Jeżeli tak się nie stanie i cena ponownie zacznie spadać, być może dojdzie do 4 testu linii trendu wzrostowego, gdzie także będzie można poszukać okazji na odbicie.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here