Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – wtorkowa sesja przyniosła wybicie góra ponad maksima z kilkunastu ostatnich dni. Zwiększa to szanse na trwalszy powrót do trendu wzrostowego. Na wykresie widać, że korekta osiągnęła podobny zasięg do dotychczas największej w tym trendzie. Podwójne dno i wybicie w górę wygląda bardzo pozytywnie także na wykresie W1. Kluczowe znaczenie dla Euro będzie jednak miało zbliżające się posiedzenie EBC, które może kompletnie wymazać układ techniczny.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/AUD – po kilku słabszych dniach można zaobserwować ożywienie na parach z Funtem. Wykres dzienny pokazuje, że korekta nie przyniosła większych zmian i cena nadal pozostaje w konsolidacji, zmierzając do jej górnego zakresu. Szerszy układ preferuje wybicie górą i kontynuację głównego trendu wzrostowego. Jeżeli tak się nie stanie i cena ponownie zacznie spadać, być może dojdzie do 4 testu linii trendu wzrostowego, gdzie także będzie można poszukać okazji na odbicie.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here