Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/AUD – kończący się tydzień przyniósł pewien przełom, gdyż po dwóch tygodniach spadków doszło do zauważalnego odbicia, także na świecy W1. Kluczowe były wtorek oraz środa, kiedy popyt wyprowadził mocną kontrę. Dwie ostatnie sesje tygodnia kończą się z nieco dłuższymi dolnymi cieniami, nie doszło więc do mocnej korekty środowego impulsu. Wydaje się więc, że droga do rozwinięcia odbicia wzrostowego stoi otworem.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

CAD/JPY – kończący się tydzień upłynął pod znakiem konsolidacji, wydaje się jednak, że ze wskazaniem na stronę popytową, która potrafiła utrzymać cenę ponad ważnym wsparciem. Wybicie poziomu poprzedniego dołka i silna reakcja po krótkotrwałej korekcie, pokazują że kurs prawdopodobnie będzie rosnąć. Na wsparciu dysponujemy klasyczną formacją objęcia hossy, a ruch wybijający odznaczał się sporą dynamiką. Celem numer jeden jest więc wybicie ostatniego wierzchołka.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here