Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – szukając ciekawych, dość klarownych sytuacji z poziomu wykresów dziennych, na pierwszy plan rzuca się powrót do spadków na USD/CAD. Od początku maja aż do końca lipca trwały tu bardzo dynamiczne spadki. Wzrosty od początku bieżącego miesiąca zatrzymały się na poziomie jednego z wcześniejszych dołków. Obecnie cena powróciła do spadków, a dzisiejsze popołudniowe uderzenie podaży tylko to potwierdza. Jeżeli podaż utrzyma dzisiejsze osiągnięcia to przy zamknięciu pojawia się szansa na świece pin bar. Wydaje się więc, że kurs powinien kierować się w stronę ostatniego dołka.

Sprawdź możliwości xStation 5 – platformy online XTB, na której Trailing Stop działa nawet po jej wyłączeniu.

GBP/USD – po kilkudniowej konsolidacji, dzisiaj doszło do wyłamania dołem i testu wsparcia oraz bliskich rejonów dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Późnym popołudniem pojawiła się pewna reakcja popytu, widoczna na niższych interwałach. Ciężko jednak stwierdzić czy jest to tylko odreagowanie spadków czy jednak próba zainicjowania odbicia. Jeżeli tendencja wzrostowa trwająca od początku roku miałaby się utrzymać, to miejsce na odbicie w górę jest dosyć dobre.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here