Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

Srebro – ostatnia sesja przed Świętami przyniosła spore zwyżki na srebrze. Wydawało się, że ruch wzrostowy traci impet, dzisiaj jednak doszło do ponownego przyspieszenia. Od początku września układ ekstremów wskazuje na trend spadkowy. Cena respektuje krawędzie kanału. Obecnie trwające odbicie ma więc jeszcze nieco przestrzeni, zarówno do górnej krawędzi, ważnego oporu czy też do osiągnięcia zasięgu poprzedniej korekty.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/CHF – po trzech dniach wzrostów dzisiaj doszło do ich wyhamowania. Pod koniec dnia świeca dzienna ma jednak nieco dłuższy dolny cień, co sugeruje kontynuację zwyżki. Kontekst jest taki, że właśnie dochodzi do próby wybicia z konsolidacji, z którą mamy do czynienia od końca października. W czwartek kurs osiągnął nowe maksimum trendu wzrostowego. W najbliższych dniach powinna więc trwać walka o to aby utrzymać to osiągnięcie. Wybicie ponad czwartkowe maksimum powinno potwierdzić powrót do szerszego trendu wzrostowego.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBPUSD cały czas przed szansą na większe wzrosty
Następny artykułDash – opis kryptowaluty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here