Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – dzisiejszy poranek zaczął się bardzo spokojnie, gdyż inwestorzy oczekiwali na dane o kanadyjskiej sprzedaży detalicznej. Te okazały się niezwykle optymistyczne. Kurs runął więc na południe. Przyglądając się notowaniom w skali dziennej, widać że silna reakcja podaży w postaci formacji objęcia bessy ma miejsce w rejonie oporu jaki wyznaczają wcześniejsze dołki. Obecna konsolidacja przypomina tę z przełomu maja i czerwca. Wydaje się, że większe szanse są po stronie podaży, a więc kurs może nadal kontynuować trend spadkowy.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/NZD – trzeci dzień z rzędu jesteśmy świadkami bardzo dynamicznych spadków. Dzisiaj cena zeszła poniżej poziomu ostatniego dołka co otwiera drogę do dalszej aprecjacji NZD względem australijskiej waluty. Najbliższym oporem są dołki ze stycznia, aczkolwiek dynamika spadków wskazuje, że kurs może spadać niżej np. w rejon 1,0235.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here