Naga Markets



blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – w dniu dzisiejszym byliśmy świadkami powrotu kupujących, którzy wyprowadzili dość mocne uderzenie. Po 5 dniach dość słabej i płaskiej korekty pojawia się formacja objęcia hossy, która prawdopodobnie tę korektę kończy. Jeżeli tak będzie to pierwszym celem popytu jest oczywiście poprzedni szczyt, ważniejszy cel na dłuższy termin to chyba nadal opór okolic 1,2850.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/GBP – jeszcze bardziej klarowna sytuacja zdaje się mieć miejsce na crossie Funta z Euro. Tutaj umocnienie brytyjskiej waluty jest widoczne od dłuższego czasu. Również po kilku dniach płaskiej korekty, dzisiaj mamy mocny impuls do dalszych spadków w postaci formującego się objęcia bessy.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia EMA 10/20 – Potencjalny long na EURAUD
Następny artykułKto zaciągnął hamulec polskiej gospodarce?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here