Naga Markets



blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – piątek okazał się kolejnym spadkowym dniem. NA wykresie dziennym spadki zdają się nie mieć końca, jednak osoby szukające wejść w pozycję krótką powinny zajrzeć na wyższy okres czasowy. Na wykresie tygodniowym jesteśmy już bardzo blisko dołków z maja ubiegłego roku. Do absolutnego minimum brakuje jeszcze kilkudziesięciu pipsów. Nie sądzę aby trend spadkowy został trwale zatrzymany, jednak przy tak istotnym wsparciu może dojść do korekty ostatnich, mocnych spadków.

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

NZD/USD – słabość amerykańskiej waluty pozwoliła na wybicie ponad rocznego kanału spadkowego. Patrząc z szerszej perspektywy wykresu tygodniowego, widać że powinno to oznaczać kontynuację już 2 letniego trendu wzrostowego. W najbliższym czasie popyt powinien powalczyć o jego nowe maksima, a wybicie szczytu z września ubiegłego roku, może w dłuższym okresie skutkować dalszymi wzrostami z kolejnym celem w rejonie 0,7740 czyli przy szczycie z kwietnia 2015 roku.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/JPY, EUR/CAD, AUD/CHF
Następny artykułOpcje dla początkujących. Sygnał sprzedaży na EUR/GBP
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here