Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – piątek okazał się kolejnym spadkowym dniem. NA wykresie dziennym spadki zdają się nie mieć końca, jednak osoby szukające wejść w pozycję krótką powinny zajrzeć na wyższy okres czasowy. Na wykresie tygodniowym jesteśmy już bardzo blisko dołków z maja ubiegłego roku. Do absolutnego minimum brakuje jeszcze kilkudziesięciu pipsów. Nie sądzę aby trend spadkowy został trwale zatrzymany, jednak przy tak istotnym wsparciu może dojść do korekty ostatnich, mocnych spadków.Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

NZD/USD – słabość amerykańskiej waluty pozwoliła na wybicie ponad rocznego kanału spadkowego. Patrząc z szerszej perspektywy wykresu tygodniowego, widać że powinno to oznaczać kontynuację już 2 letniego trendu wzrostowego. W najbliższym czasie popyt powinien powalczyć o jego nowe maksima, a wybicie szczytu z września ubiegłego roku, może w dłuższym okresie skutkować dalszymi wzrostami z kolejnym celem w rejonie 0,7740 czyli przy szczycie z kwietnia 2015 roku.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here