Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/JPY – dolar zanotował trzecią korekcyjną sesję, dość wyraźnie zyskując do Jena. Wydaje się jednak, że jest to tylko korekta. Tegoroczny trend jest bowiem zdecydowanie spadkowy. Jeżeli miałby być kontynuowany, niebawem może pojawić się okazja dla strony podażowej. Cena powoli wypełnia zakres poprzedniej korekty, a kurs znajduje się coraz bliżej strefy oporu łączącej wcześniejsze dołki.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/JPY – brytyjska waluta stoi przed szansa na umocnienie względem japońskiej waluty. Dzisiaj postawiono ku temu pierwszy krok. Klasycznie rozumiany trend czyli układ ekstremów – jest zdecydowanie wzrostowy. Po dużych spadkach, rynek może być nieco wyprzedany, a kurs dotarł do strefy kluczowego wsparcia, łączącego całą serię wcześniejszych ekstremów. W tym miejscu korekta osiągnęła mniej więcej taki sami zasięg jak w przypadku dwóch wcześniejszych, dużych korekt. Wydaje się więc, że strona popytowa podchwyciła okazję i zainicjowane odbicie ma szansę na dalszy rozwój.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranek z rynkami LIVE – 21 lutego [NAGRANIE]
Następny artykułUSDJPY coraz bliżej kluczowej geometrii
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here